על החברה

SANI  הינה חברה יזמית הפועלת בענף הנדל"ן מאז 2007, ומתמחה ביזמות למגורים במרכזים אורבניים, הן במרחב המקומי והן במרחב הגלובלי, לרבות בתחום ההתחדשות העירונית. החברה, וחברות בשליטתה עוסקות בפרויקטים של יזמות בנייה על כל גווניה, לרבות רכישת קרקעות, תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, וניהול קבוצות רכישה. ב-DNA של החברה מצויה היכולת לעבוד בשקיפות ושותפות גורל עם דיירים בהתחדשות עירונית או בעלי קרקעות בעסקאות קומבינציה, וזאת מתוך הבנה כי מדובר ביחסי שותפות ולא יחסי יריבות. מייסדי החברה, אמיר חסיד וניר אמזל, גדלו בתל-אביב ומכירים אותה לכל אורכה ורוחבה, ועם זאת התחנכו מקצועית כיזמי נדל"ן בניו-יורק, בה רכשו ניסיון ייחודי אשר במסגרתו יזמו ופעלו לבניית מגורי יוקרה בעיר במשך שנים רבות; בהתאם לכך הם מייצרים שילוב בין אורבניות, חדשנות, והסטנדרטים של ניו-יורק, לבין הבנה עמוקה של שוק הנדל"ן המקומי וצרכי הקהל הישראלי.

באמצעות צוות אינטגרלי מקצועי ובזכות ניסיון עתיר שנים, ממשיכה החברה ליזום ולייצר פרויקטים באזורי הביקוש במרכז הארץ, המצטרפים אל הפורטפוליו המרשים שבבעלותם. קבוצת SANI שומרת על איכות בלתי מתפשרת, ומתכתבת באופן בלתי נפרד עם ערכים כמו בטחון, שקיפות ואמינות, הבאים לידי ביטוי בעבודותיה לאורך כל הדרך; החל משלבי החשיבה והתכנון ועד היחס האישי כלפי לקוחותיה ושותפיה לתהליך.

המייסדים

אמיר חסיד

שותף ומייסד חברת SANI, ונחשב לפורץ-דרך ביזמות של פרויקטים למגורים בתל אביב מזה כ-20 שנה. אמיר מתמחה בהוצאתם של פרויקטים מורכבים, ואחראי על איתור נכסים בעלי פוטנציאל, יצירת מודלים עסקיים ייחודים, והוצאת העסקה עד להשלמתה. לאמיר תואר ראשון במשפטים, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר באנגליה.

ניר אמזל

שותף ומייסד חברת SANI, נחשב לדמות בולטת בעולם ההשקעות של ענף הנדל״ן בישראל, ואחראי בין היתר על גיוס הון להשקעות, כולל ליווי ושימור הקשר עם המשקיעים. ניסיונו הרב בא לידי ביטוי בתחומים נרחבים, ביניהם הנחיית תוכניות טלוויזיה שונות כיזם נדל"ן מקצועי, והופעה כמרצה אורח בקורסים במרכז הבינתחומי, מרכז הנדל"ן, ובפורומים מכובדים נוספים. ניר בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר נוסף במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

חזון וניסיון בינלאומי

הניסיון הרחב שצברו היזמים בניו-יורק, אפשר לחברה להטמיע בפרויקטים שלה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר

SANI מאמינה ביצירת פרויקטים ייחודים, אשר מחד מאופיינים ביוקרה ואיכות חסרת פשרות, ומאידך משתלבים בסביבה האורבנית בהם ממוקמים. הניסיון הרחב שצברו היזמים בניו-יורק, אפשר לחברה להטמיע בפרויקטים שלה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולשים את הדגש על שמירת המרקם העירוני- ישראלי. בזכות מקצועיות ללא רבב, יכולת קבלת החלטות יעילה ומדויקת, ושמירה על מעורבות אישית לאורך כל הפרויקט, עונה SANI על כל צורך ושאיפה של לקוחותיה, והופכת חלום למציאות.

שותפים לעשייה