תקציר

פרויקט ההגנה 53 , מאופיין בחזות אדריכלית מודרנית וייחודית, דירות מרווחות ומרפסות יוצאות דופן המשקיפות אל נוף לדרום ולמזרח

הקסם של הרצליה הירוקה מורכב מחוויה של חיים אורבניים עשירים לצד שפע נוחות ושלווה. במשך שנים ארוכות היא שומרת על אווירתה הייחודית, וממשיכה לטפח קהילה פורייה של תושבים ותיקים ואיכותיים הנהנים מיתרונות של חיים בסביבה שקטה, יחד עם קרבה למרכז העיר, מערכת חינוך יוצאת דופן וגישה נוחה לצירים מרכזיים אל כל גוש דן והצפון.

החל מדירות 3 חדרים ועד דירת פנטהאוז יפיפייה, יוכלו דיירי הפרויקט להנות ממגורים בסגנון המדויק להם, ולהנות ממפרט עשיר במיוחד. על מנת להעניק לדיירים חווית מגורים מושלמת, הפרויקט כולל לובי מפואר, חדר דיירים משותף, חדר אופניים ועגלות וחנייה לכל דירה בחניון תת קרקעי.

הסביבה

הרצליה הירוקה ידועה כמוקד משיכה אטרקטיבי למשפחות צעירות, בזכות חיי קהילה תוססים, מערכת חינוך איכותית הכוללת את מוסדות החינוך המובילים בארץ.

מגורים בהרצליה זו הזדמנות נדירה ליהנות משילוב נפלא בין חיים רגועים ואינטימיים לבין חוויה עירונית אותנטית. הפרויקט הייחודי ממוקם בשכונה איכותית בלב הרצליה
הירוקה, ומציע לדייריו איכות-חיים יוצאת דופן, בין היתר  בשל הקרבה אל שפע אפשרויות של מסחר, בילוי ופנאי.

הפרויקט

דיירי הפרויקט יוכלו ליהנות ממגורים אינטימיים ושקטים, ומתכנון חכם של מרחבים משותפים כמו מתחם דיירים יוקרתי וחדר אופניים ועגלות.

פרויקט ההגנה 53 נועד להעניק לדייריו חווית מגורים נעימה ומתקדמת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהתאם לניסיון הרחב של היזמים בבנייה בניו-יורק. המבנה המרשים של הפרויקט מעוצב בקו אדריכלי מודרני, ומאופיין באלמנטים עיצוביים ייחודיים, בניה ירוקה בהתאם לתקן הישראלי, ושימוש בחומרי גמר איכותיים.

 

לחוויית נוחות מקסימלית, מציע הפרויקט פונקציות מרשימות כמו לובי מעוצב, מעלית מתקדמת וחניה פרטית לכל דירה בחניון תת קרקעי.

ההדמיה להמחשה בלבד
הדמיית חוץ של הבניין
>
<

הדירות

לדירות מפרט טכני עשיר הכולל ממ"ד בכל דירה, וחלונות זכוכית מודרניים במרפסות

החל מדירות מרווחות של 3-5 חדרים, ועד דירות פנטהאוז מרהיבות עם מרפסות ענק, פרויקט ההגנה 53 מציע דירות מעוצבות ויוצאות דופן, עם מרפסות רחבות במיוחד
המשקיפות אל נוף פתוח, ומעניקות שפע של אור טבעי. תמהיל הדירות המגוון, תכנון הדירות המוקפד,והמפרט העדכני והעשיר, מאפשרים לדיירים החדשים לבחור בסגנון חיים חדש וחסר פשרות בהרצליה הירוקה.

ההדמיה להמחשה בלבד
דירת 3 חד'
ההדמיה להמחשה בלבד
דירת 4 חד'
ההדמיה להמחשה בלבד
דירת 5 חד'
ההדמיה להמחשה בלבד
דירת 5 חד'
ההדמיה להמחשה בלבד
פנטהאוז
>
<
ההדמיה להמחשה בלבד
ההדמיה להמחשה בלבד
ההדמיה להמחשה בלבד
ההדמיה להמחשה בלבד
ההדמיה להמחשה בלבד
ההגנה 53 - תמונה 1
ההגנה 53 - תמונה 2
ההגנה 53 - תמונה 3
ההגנה 53 - תמונה 4
ההגנה 53 - תמונה 5
ההגנה 53 - תמונה 6
ההגנה 53 - תמונה 7
ההגנה 53 - תמונה 8
>
<